- o alternativní prevenci i léčbě rakoviny

NATURALNEWS A MIKE ADAMS

O serveru www.naturalnews.com

WEBové stránky Natural News jsou neziskovým souborem internetových stránek, zaměřených na propagování pozitivních změn, které se u jejich návštěvníků mohou projevovat na zdraví, vnímavosti k okolnímu prostředí, na správných volbách a v informovaném skepticismu. Natural News jsou vlastněny a provozovány společností Truth Publishing International, Ltd., která je Taiwanskou korporací. I když nejsou v USA uznány za neziskovou organizaci, jsou provozovány bez ziskových stimulů a jejich hlavní tvůrce Mike Adams za svou činnost nedostává žádnou odměnu s výjimkou prosté úhrady položek zakupovaných za účelem jejich hodnocení.

Většina obsahu Natural News bývá k dispozici zdarma. Nabízí se zde tisíce článků a tucty posudků a průvodců (jako např. https://www.HonestFoodGuide.org/), které byly vytvořeny za účelem šíření osvěty a pro motivací lidí, rodin a sdružení, aby všichni mohli dosáhnou zlepšení svého zdraví, vědomí a životního naplnění.

Protože Natural News bere ohledy na naše čtenáře, odmítá používání reklam vyskakovacích, skrytých na pozadí, meziprostorových, spamových praktik a dalších obtěžujících obsahů. Zaměřuje se na poskytování užitečného obsahu pro inteligentní čtenáře.

Natural News se nezabývá obchodováním a proto nepřijímá peníze za převzetí jakéhokoliv příspěvku (nebo za odkazy na něj). Je tím, čím byla oblast zpravodajství v dobách, než se změnila na velký byznys.

Tento server se nepřiklání ani k žádnému náboženství a považuje se v tomto ohledu za neutrální. Nemá také žádné politické zaměření a nepodporuje žádné politické kandidáty.

Pro účely kontaktování prosím používejte náš formulář: https://www.naturalnews.com/feedback.html - na tyto záznamy odpovídáme obratem. Pokud budete mít připomínky k čemukoliv, co je u nás publikováno, podněty na výrobky, které bychom mohli ohodnotit nebo ocenění, se kterými se nám chcete svěřit, budeme rádi, když se nám ozvete!


Mike Adams - hlavní autor Natural News

Mike Adams je badatel a autor se zaujetím pro vyučování témat, která vedou ke zlepšování zdraví. Je podepsán pod tisíci článků, rozhovorů, průvodců zákazníka i knížek s tématikou zdraví a životního prostředí, ovlivňující životy miliónů čtenářů po celém světě, kteří mají možnost díky jeho tvorbě dosáhnout skvělého zdraví. Adams je poctivý a nezávislý žurnalista který nepřijímá žádné peníze ani jiné odměny za svá hodnocení výrobků nebo od společností, které propaguje. V roce 2007 založil Mike Adams společnost EcoLEDs, která vyrábí nejúspornější žárovky. Také založil ekologicky šetrný maloobchod https://www.betterlifegoods.com/, který používá svůj zisk k podpoře programů na podporu zákazníků. Je i zakladatelem the HTML email sotware company, díky jejímuž produktu může fungovat databáze Natural News. Adams pracuje i jako výkonný ředitel the Consumer Wellness Center, která poskytuje služby v podobě cvičení Pilates, bojového umění Capoeira, makrofotografií přírody a organického zahradničení. Mimoto je autorem mnoha knih o zdraví, vydávaných nakladatelstvím the Truth Publishing a stál u zrodu mnoha kampaní, z nichž nejvýznamnější byly „Spam - don‘t buy it“ (proti spamové reklamě) a „Honest Food Guide“ (průvodce pro vyhledávání nezávadných potravin); vytvořil WEBové stránky https://www.herbreference.com/ a https://www.healingfoodreference.com/. Adams se zasazuje za svobodu slova, za neomezovaný přístup k potravinovým doplňkům a za ukončení nadvlády korporací nad medicínou, za omezení genové manipulace. Je znám také pod pseudonymem „Health Ranger“ (strážce zdraví) a jeho osobní zdravotní statistiky a kréda lze nalézt na stránkách https://www.healthranger.org/

V současnosti pobývá nejvíce ve Vilcabambě v Ekvádoru, kde se věnuje organickému pěstitelství. Sám o sobě mj. uvádí:
„Jsem investigativním žurnalistou v oblasti holistické péče o zdraví. Vyhledávám a popisuji skutečnosti, které mohou zlepšit životy lidí na celé Zemi. Nerad bych byl špatně pochopen - já sám jsem zastáncem dietního systému low-carb, avšak nesnažím se jej protlačovat. Mou snahou je šířit vzdělání, jak se lidé mohou dopracovat k lepšímu zdraví, ke zdravému hubnutí a varovat je před nebezpečnými ingrediencemi, které označuji jako metabolické narušitele...“


(Přeloženo z www.naturalnews.com)

© 2013 VaP - všechny texty tohoto webu jsou volně přístupné

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode