- o alternativní prevenci i léčbě rakoviny

O zubaři, který dokázal léčit rakovinu

17.04.2013 22:05

Paul Fassa

V průběhu 60. let minulého století objevil jeden zubař z malého městečka v Texasu způsob, jak se vyléčit ze své rakoviny slinivky v terminálním stádiu; pak pokračoval tím, že léčil i jiné pacienty se všemi druhy rakoviny – až do té doby, než mu to medicínská mafie znemožnila. Jmenoval se William Donald Kelley, DDS, MS.

Jeho léčebná procedura spočívala ve změně stravování, v intenzivním podávání enzymů a v detoxikaci jater s pomocí kávových klystýrů. Dr. Kelley zemřel v roce 2005 ve věku 79 let. Jeho knížka Curing the Incurable (Léčení nevyléčitelného) podrobně popisuje jeho procedury.

Vítězství doktora Kelleyho nad rakovinou

Když lékaři sdělili Dr.Kelleymu, že již brzy zemře na následky jeho rychle se šířící a ničivé rakoviny pankreasu, jeho manželka jej opustila a vzala si s sebou všechny peníze a jejich čtyři malé děti. Z Kansasu za ním však přijela jeho matka, aby jej zachránila.
V jeho domácnosti vyházela všechno maso, nevýživné potraviny, pečivo a sladkosti, na kterých byl její syn závislý. Začala mu připravovat jídla z čerstvých obilovin, plodů a ovoce – především v syrovém stavu. Už v průběhu tří měsíců byl Dr.Kelley zase fit a připraven začít pracovat.

Jeho zkušenost mu také dodala jistotu o těsné vazbě mezi stravou a rakovinou. Prostudoval si knížky známého autora v této oblasti - Maxe Gersona a už navždy změnil své stravovací návyky.

Jeho zdravotní stav se sice velmi zlepšil, ale rakovina nezmizela úplně. Začal tedy zkoumat dál. A tak se dostal ke knížce Johna Bearda, skotského embryologa, který poukazuje na spojitosti mezi pankreatickými enzymy a rakovinnými buňkami.

Doktor Beard odhalil, že jakmile embryo začne produkovat pankreatické enzymy, zastaví se buněčný růst placenty. A začal zkoumat, zda by se totéž mohlo stát i s rakovinnými buňkami. Začal experimentovat tím, že injekčně podával zvířatům i lidem s rakovinou výtažky z pankreatických výměšků. A tímto postupem skutečně vyléčil rakovinu. Z jeho úspěšných experimentů však bohužel nic nevzešlo.

Dr.Kelley se rozhodl vyzkoušet tuto léčbu sám na sobě. V místní lékárně skoupil všechny dostupné doplňky, které se vyrábí z pankreatických enzymů a začal je užívat ve velmi vysokých dávkách. Brzy zaznamenal úbytek rakovinných buněk, ale pak onemocněl. Zastavil tedy užívání, zotavil se a pak znovu pokračoval. Podařilo se mu zaznamenat další úbytek rakovinných buněk, ale znovu onemocněl.

A tehdy zjistil, že jeho nemoc byla vlastně projevem tzv. Herxheimerova syndromu, neboli reakce na uzdravující krizi. Jakmile totiž docházelo k rozsáhlejším úhynům rakovinných buněk a jejich toxiny se uvolňovaly do těla, další a další uvolněné rakovinné buňky začaly být likvidovány imunitním systémem a ten byl přetěžován.

Proto Dr.Kelley přidal k denním procedurám i očistu jater prostřednictvím kávových klystýrů a podpořil tím výkonnost imunitního systému. Velmi brzy nato se mohl celý svět dozvědět o jeho zázračném vyléčení. Nemocní rakovinou se k němu začali sjíždět. Jeho úspěšnost léčby byla vyšší než 50% u všech typů rakoviny.

Doktor Kelley se však nespokojil ani s takovými výsledky. Jako první přišel na to, že mnoho jeho pacientů s rakovinou mívá deficit tzv. enzymových aktivátorů, které se vytváří v tenkém střevě. Proto do svého léčebného receptu přidal i tyto aktivátory.

Následně pak objevil, že jeden druh diety neúčinkuje na všechny pacienty stejně. Proto vytvořil svůj systém rozlišování metabolického typu, aby mohl rozhodovat, jaký druh diety nejlépe vyhovuje konkrétnímu pacientovi, kterému mají být podávány vysoké léčebné dávky enzymů z pankreasu. A úspěšnost jeho léčby se zvýšila až na 93%!

A pak zasáhla medicínská mafie...

Zubařská licence Dr.Kelleyho byla odejmuta na pět let, když lékařská asociace zjistila, že se tento zubař odvážil léčit rakovinu. Na krátkou dobu byl dokonce v roce 1969 uvězněn a pak byl donucen se přemístit do nedalekého Mexika.

Poté co zemřel jeden z jeho významných pacientů – herec Steve McQueen, vrhla se média na Dr Kelleyho. Ten sice argumentoval tím, že rakovinu plic se podařilo vyléčit a herec zemřel až kvůli následné kosmetické operaci, ale nebylo to nic platné.

Zahořklý a zlomený pak prohlásil doktor Kelley, že po 20 letech končí s léčbou rakoviny – za toto období si mohl zaznamenat tisíce úspěšně vyléčených pacientů. Ironické na tomto příběhu je, že jeden z původců zastavení jeho úspěšné metody léčby - Dr. Nicholas Gonzalez, dnes vychvaluje jeho postup a používá obdobné metody v New Yorku... 

[Poznámka editora: NaturalNews rozhodně nesouhlasí s používáním jakýchkoliv způsobů testování na zvířatech. Plně naopak podporujeme využívání medicínských experimentů, které hájí zdraví a životy všech živých bytostí.]Další zdroje informací:
https://www.drkelley.info/articles/archive.php?artid=269
https://www.federalobserver.com/catalog/description.php?II=59&UID=20101010141459
https://www.drkelley.info/articles/archive.php?artid=320
https://www.dr-gonzalez.com/history_of_treatment.htm
https://www.wellness.com/reference/healthwellness/enzyme-therapy/
https://www.drkelleyenzymes.com/ 

(Přeloženo z https://www.naturalnews.com/030050_dentist_cancer.html)

 

© 2013 VaP - všechny texty tohoto webu jsou volně přístupné

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode