- o alternativní prevenci i léčbě rakoviny

Příběh Megan Sherow: tato mladá dáma překonala rakovinu mozku syrovou stravou

28.10.2013 20:41

Antonia

Je těžké uvěřit, že nyní zdravá a zářící 17-letá  Megan Sherow musela ještě před pár lety čelit rakovině v posledním stadiu. Když u ní lékaři zjistili, že její rakovina úplně zmizela, jediná jejich zmatená reakce byla „vida, něco takového se asi může občas přihodit...“


Lékaři nebyli vůbec optimističtí, avšak Megan hledala jiná řešení

Když jí ve 13 letech diagnostikovali rakovinu mozku ve 3.stadiu, řekli jí lékaři, že zemře, pokud nepodstoupí agresivní chemoterapii a ozařování.

Avšak ani po těchto bolestivých procedurách lékaři neviděli její další prognózu vůbec optimisticky. Pouze jí doporučili podstoupit novou operaci mozku. Poté, co prošla už dvěma podobnými operacemi, které jí ovšem nijak nepomohly, začala být Megan konečně přesvědčená, že už nadešel čas zkusit i něco jiného.


Léčba syrovou stravou

Bylo pro ni štěstím, že se dostala k informacím o syrové stravě a o tom, jak se jiní lidé dokázali vyléčit pouze tím, že změnili svůj každodenní jídelníček na pouze syrové ovoce a zeleninu. Žádné prášky, žádné nebezpečné operace mozku, žádná chemoterapie.

Také jí se to podařilo. Po roce a půl její rakovina ustoupila a cítila se mnohem energičtější, než kdykoliv předtím.

Dnes už talentovaná Megan hýří životem: ve svých 17 letech chodí na univerzitu, vystupuje v několika divadelních představeních, má za sebou svůj první napsaný román a zbývá jí ještě i energie na fotografování a aktivity v přírodě.


Jednoduchá dieta proti rakovině, která se Megan tolik osvědčila

Tou „speciální“ dietou, která jí umožnila překonat rakovinu, byla prostá veganská dieta, pohodlná a snadno dostupná.

Na snídani má Megan ráda rozmixovaný banán s mangem a jahodami, zatímco na večeři si nejvíce oblíbila čerstvý římský salát. K obědu si nejčastěji dává další banán v podobě koktejlu, do kterého přidává i ananas. Koktejly chce ještě dál doplňovat různým jiným ovocem nebo je nahradí zeleninou, kterou si bude vybírat podle náročnosti konkrétního dne.

Když ji například čeká náročná příprava na divadelní vystoupení, dodává svému tělu ohromnou energii datlemi, které jsou velmi bohaté na nutrienty.


Použité zdroje:
https://www.youtube.com/watch?v=p-IdbAbDAkQ
https://www.youtube.com/watch?v=aqVsriLWiAI
https://fruit-powered.com/megan-sherow/
https://science.naturalnews.com/Raw_food_diet.html(Přeloženo z www.naturalnews.com/042289_raw_food_diet_terminal_brain_cancer_Megan_Sherow.html)

© 2013 VaP - všechny texty tohoto webu jsou volně přístupné

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode