- o alternativní prevenci i léčbě rakoviny

Vyléčen zelenou pšenicí. 74-letý muž, který měl podle lékařů zemřít během pár týdnů, jim dokázal jejich omyl

30.09.2013 21:28

Jonathan Benson


Když 74-letý Danny McDonald v irském Dunaffu uslyšel od lékařů, že má rakovinu žaludku a před sebou už jen asi 3 měsíce života, rozhodl se ignorovat jejich doporučení k léčbě toxickou chemoterapií a místo toho se rozhodl vyléčit sám s pomocí léčivé stravy. Dnes už jsou to 4 roky, co se Dannymu daří skvěle - a to díky léčebnému režimu, spočívajícímu v přípravě šťáv ze zelené pšenice. Tato „superpotravina“ je bohatá na nutrienty a vykazuje množství překvapujících léčebných účinků.

Příběh tohoto muže přinesl magazín the Sunday World a píše se v něm o tom, že vážnost situace si Danny uvědomil, když mu jednoho dne praskl žaludeční vřed. Když jej z jeho farmy převezli do nemocnice, lékaři se pokoušeli zvládnout jeho krvácení, aby nakonec zjistili, že se ve skutečnosti jedná o těžkou formu rakoviny žaludku, která se již rozšířila do celého těla. A pacienta pak upozornili, že jediný způsob, jak se pokusit tuto situaci zvrátit, je podstoupení chemoterapie.

Na rozdíl od většiny lidí v podobné situaci se Danny rozhodl celou věc ještě promyslet a pátral po jiných metodách léčby. A pak lékařům oznámil, že si vybral svou vlastní domácí léčbu založenou na zelené pšenici a že nechce žádné jedy. Není asi žádným překvapením, že lékaři byli tímto rozhodnutím zklamaní a také dost nahněvaní a trvali na tom, že takto „bude mrtev během pár týdnů“. Danny se však pevně rozhodl a nedal si to už vymluvit.

„Řekl jsem lékařům, že nejsem připraven podstoupit sérii léčebných postupů, které navrhovali,“ řekl Danny ve svém rozhovoru pro magazín. „Věděl jsem, že by mě to zabilo. Lékaře to rozzuřilo. Můj konzultující lékař mě varoval, že do tří měsíců budu po smrti.“


Odmítnutím rady konvenčních lékařů si můžete zachránit život.

Dannyho rozhodnutí nebylo prováděno ve spěchu nebo s nedostatkem informací. Od svého přítele se dozvěděl o překvapivé léčivé schopnosti zelené pšenice, potvrzené mnoha případy vyléčení rakoviny břicha. S postupujícím časem se Danny stal víc a víc přesvědčeným o léčivých schopnostech zelené pšenice i u mnoha dalších chorob. Rozhodl se tedy využít své 60-leté zkušenosti s farmařením při pěstování vlastní zelené pšanice.

„Nevěděl jsem, co od toho mohu očekávat, ale byl jsem rozhodnutý to vyzkoušet,“ vzpomíná dnes Danny. „Už v průběhu prvních 7 dní se mé pálivé pocity v břiše ztratily a začal jsem se cítit mnohem lépe. Přestal jsem užívat všechny předepsané léky. Po měsíci se mé bolesti úplně vytratily a mě bylo jasné, že se uzdravuji. Léčba zelenou pšenicí zabrala. To, že jsem odmítl rady lékařů, bylo správné rozhodnutí.“

Nejenže byl Danny schopen přestat užívat syntetické léky, které mu předepsali, navíc se mu vrátila i jeho původní váha. Začal denně s jednou uncí (asi 28 g) šťávy ze zelené pšenice a nakonec užíval asi sedminásobek. Podařilo se mu porazit svou nemoc a nyní je žijícím potvrzením regeneračních schopností této rostliny.

„Vím, že mnoho lékařů nevěří, že by zelená pšenice mohla vyléčit rakovinu, ale jsem sám živým důkazem toho, že to funguje,“ dodává Danny. „A přestože nic takového veřejně nepřipustí mnoho lékařů, postupně se jich stále víc začíná zajímat o léčebné schopnosti zelené pšenice. Když se mě lidé zeptají, jak jsem se dokázal vyléčit, odpovím jediným slovem - WHEATGRASS.“


Na tomto odkazu naleznete video s návodem, jak si připravovat šťávu ze zelené pšenice:
https://youtu.be/bCpu6t19d40

Další zdroje:
https://www.sundayworld.com/top-stories/daily-world/crop-of-gold
https://www.cancertutor.com/Cancer/Wheatgrass.html
https://youtu.be/bCpu6t19d40
https://science.naturalnews.com/wheatgrass.html
https://science.naturalnews.com/cancer.html(Přeloženo z https://www.naturalnews.com/041911_wheatgrass_healing_cancer_therapy_natural_treatment.html)

© 2013 VaP - všechny texty tohoto webu jsou volně přístupné

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode