- o alternativní prevenci i léčbě rakoviny

Rakovina je už DNES léčitelná – ohromující film odhaluje pravdu o průmyslu rakoviny

18.04.2013 21:44

Christina Luisa

Alternativní léčba rakoviny se vyvinula v mocnou metodu, která se šíří rychle po celém světě. Jde tu vlastně už o hnutí, které je schopno odhalit nevědomost skrývající se za konvenčními způsoby léčby a ukázat nám, že rakovinu lze už teď vyléčit, pokud k tomu máme dostatek potřebných znalostí.

Naturopatický lékař Marcus Freudenmann spolu s manželkou Sabrinou a čtyřmi dětmi cestoval téměř 3 roky po celém světě, aby se setkával s odborníky v oblasti alternativní léčby rakoviny. Dal si za úkol natočit film o přírodních způsobech léčby rakoviny, který by pomohl „probudit svět“.

Tento nový dlouhometrážní dokument je dostupný na Serveru NaturalNews a má název CANCER is Curable NOW a možná se stane právě tím průlomovým filmem, který divákům otevře oči. Tento snímek je natolik přesvědčivý, že by mohl přivést milióny lidí k alternativní léčbě rakoviny. Čím více bude lidí, kteří se stanou svědky uzdravení těmito netoxickými způsoby léčby, tím rychleji vejdou tyto neuvěřitelné alternativní způsoby v širší známost.

Zmíněný dokument můžete nalézt na této adrese:
https://premium.naturalnews.tv/CANCER_is_curable_NOW__NN.htm

Film CANCER is Curable NOW shromažďuje moudrost od více než 30 holistických léčitelů, kteří obětavě pracují v oblasti alternativní léčby rakoviny – jsou to lékaři, vědci, výzkumníci i spisovatelé z celého světa.

Většina z nás už pravděpodobně slyšela o mnohých těchto odbornících z televize nebo knížek, avšak tento 90-minutový dokumentární film vám dává životní šanci poznat sílu jejich vědění, jež se spojuje s jasnozřením.

Autoři snímku hovoří s mnoha odborníky jak z anglicky mluvících zemí, tak i odjinud, takže můžete sledovat zkušenosti lékařů třeba i z klinik v Mexiku nebo Německu. Dokument vám zprostředkovává pohled na léčbu využívanou na nejlepších klinikách po celém světě. Seznámíte se mj. s ozónovou terapií, přetlakovou terapií kyslíkem, inzulínovou terapií a s mnoha metodami tepelné terapie. Uslyšíte lékaře z těchto klinik, kteří vám budou vysvětlovat do podrobností, jak každá tato léčba působí.

Film zprostředkovává divákům velmi významné poznatky týkající se léčení rakoviny s pomocí alternativních metod. Jde o profesionálně sestavený snímek, který je prezentován s využitím nejnovějších technologií – uvidíte v něm tedy i 3D animace a kresby, kterými se autoři pokouší alespoň trochu odlehčit toto vážné téma.

Co si z toho všeho můžete odnést

Následují některé poznatky, ke kterým můžete dojít po zhlédnutí filmu:

• Jak se alternativní léčba rakoviny rozrostla v imponující oblast, který rychle nabývá na významnosti a důležitosti.

• Jak si pacienti s rakovinou, kteří dnes podstupují léčbu, už uvědomují důležitost stravy složené se syrových, organicky pěstovaných surovin a dávají přednost pití ovocných a zeleninových šťáv.

• Proč se konvenční medicína už zřejmě brzy stane minulostí.

• Proč výběr alternativních lékařů a terapií umožňuje pacientům, aby svými penězi určovali novou budoucnost.

• Proč je uplatňování konvenčních způsobů léčby, jako je ozařování nebo chemoterapie, označováno odborníky na specializovaných klinikách za středověké.

• Proč se tolik odborníků na rakovinu obrací k potravinovým doplňkům, zdravé výživě, terapii teplem nebo ozónem a k mnoha dalším alternativním metodám léčby.

• Jak každý z těchto způsobů účinkuje.

• Jak bývají často pacienti s rakovinou tyranizováni a utlačováni konvenčními onkology – někdy až dostrkáni na operační stůl už v následujících dnech po stanovení diagnózy, aniž by jim někdo vysvětloval i jiné varianty léčby.

• Proč mívají lékaři alternativní péče takový úspěch s léčením a vzděláváním aniž by byli suroví.

• Co je zabijákem číslo jedna pro pacienty s rakovinou a jak konvenční lékaři a nemocnice ignorují tento fakt.

• Proč rakovina není něco, co se nám přihodí pouze náhodně a náhle.

• Jak to, že od běžných lékařů téměř nikdy neslyšíte ani slovo o PŘÍČINÁCH rakoviny a ještě méně o tom, jak se přirozeně zbavovat toxinů ve svém těle.

• Proč jsou odborníci na alternativní léčbu úspěšní a znalí profesionálové a nemají nic společného se zločinci, mastičkáři nebo šarlatány.

• Proč lidé dostávají rakovinu, čím to začíná a co je ještě důležitější, co s tím může každý z nás udělat.

• Proč by měl každý, kdo stojí před rozhodnutím, zda vyzkoušet alternativní léčbu rakoviny, vidět tento dokument.

• Způsob, jak se toxické látky podílí na rozvíjení rakoviny a jak velké množství bývá v prostředí kolem nás, takže se s nimi denně setkáváme.

• Některé jednoduché a účinné metody, jak zbavovat své tělo nebezpečných toxinů.

• Proč byste neměli vyhledávat pouze názor druhé strany, ale k němu ještě i z třetí a proč každý lékař, který tvrdí, že výživa nehraje roli, vlastně ztratil nit.

• Proč je kritické se obklopovat lidmi, kteří vás podpoří: lidmi co se správně stravují, cvičí a umí se zbavovat stresu a dokáží se vyrovnávat z emočními záležitostmi.

• Proč i mnoho alternativních léčitelů, ke kterým patří i naturopaté, bývají často podobně ignorantní jako lékaři klasické mediciny, co se týká léčby rakoviny.

• Jedna německá studie doložila, že u žen s rakovinou prsu a ve věku nad 80 let je přínosnější žádná léčba než konvenční léčebné postupy (v průměru ženy v neléčené skupině přežívaly o 11 měsíců déle).

• Proč by mohla tvrzení v dokumentu „ CANCER is Curable NOW“ přispět k představení alternativních způsobů léčby rakoviny u široké veřejnosti.

• Dosud není žádný důkaz o tom, že by odnětí prsu (mastektomie) prodlužovalo život pacientkám s rakovinou (ale lékaři přesto považují tento přístup za správný).

• Proč máte sami v sobě sílu vyléčit se.

A mnoho dalších poznatků...

I když mnoho léčebných metod alternativní léčby je v USA legálních, celkové klima plné perzekucí je tu natolik příznačné, že se mnozí lékaři obávají postihů před odbornou radou a ze ztráty své licence.

Právě takovým lékařům a nespočetnému množství pacientů by měl pomoci dokument „CANCER is Curable NOW“, aby mohli se vzpřímenou hlavou vyhlédnout z pomyslných zákopů, rozhlédnout se kolem a uvidět, že válka už začíná být vyhraná.

A každý tomu můžeme napomoci tím, že si prostě koupíme tento dokument a budeme jej sledovat s tolika přáteli nebo příbuznými, jak to jen bude možné. Toto video je prostým nástrojem, jehož prostřednictvím se každý může podílet na velké přeměně, která je nezbytná k tomu, aby mohla nastat mnohem uvědomělejší budoucnost – a to především v oblastech zdravotní péče, prevence a léčby.

Dokument je dosažitelný na této adrese:
https://premium.naturalnews.tv/CANCER_is_curable_NOW__NN.htm


 

 

(Přeloženo z https://www.naturalnews.com/033414_cancer_cures_documentary.html)

© 2013 VaP - všechny texty tohoto webu jsou volně přístupné

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode